Super-Anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Jocuri

In jos

Jocuri Empty Jocuri

Mesaj  Anahi Colucci Mar Ian 22, 2008 6:49 pm

Cred ca toata lumea are Yahoo!Messenger,nu? Ei bine,ati auzit vreodata de IMVU Messenger? E mult mai fain,zic eu...Pentru detalii,adaugati-ma (sara_corny@yahoo.ca)...Il puteti lua de pe www.imvu.com

-----------------------------------------------------------------------
Ati auzit vreodata de Zwinky? Se vorbeste in engleza,cu adolescenti de pe intreg globul,intradevar,dar nu numai! Iti poti face un personaj,o camera (camera o poti cumpara doar daca ai 2000 de Puncte) si poti juca foarte multe jocuri,cat vrei (desi primesti puncte doar pentru o runda) ...Eu zic ca e foarte interesant!
Daca vreti sa downloand-ati jocul,intrati pe www.zwinky.com ...Cine vrea sa ne intalnim intr-o zi,pe un server,sa imi de-a (daca sunt online) un BUZZ! ...

------------------------------------------------------------------------
Eu m-am inregistrat pe www.miniclip.com , pe un joc numit Club Penguin...Este vorba despre viata pinguinilor,la Polul Nord! Tu esti un pinguin si,jucandu-te pe toate acele diverse jocuri (pescuitul,prinsul sacilor de cafea,mersul cu barca etc.) primesti puncte...Dupa ce ai primit puncte,poti cumpara tot felul de lucruri pentru pinguinul tau (haine,accesorii,un animal de casa numit Puffle etc.) ...Dintr-un timp intr-un timp,vine o barca care aduce tot felul de obiecte gratis!
Anahi Colucci
Anahi Colucci
Little Doll
Little Doll

Mesaje : 19
Data de înscriere : 21/01/2008
Localizare : ~Rosa Street,Apartament nr. 6~

Foaie de personaj
City:

http://www.myprettyworld.smfforfree4.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum